Męskie akcesoria na ślub, które dopełnią idealnie stylizację Pana Młodego!

author
1 minute, 39 seconds Read

Para młoda powinna tworzyć jedność, także pod względem ślubnej stylizacji!

Większa część uwagi jest przeznaczona dla stylizacji Panny Młodej, jednak co z Panem Młodym? W Wedding Dream Shop znajdziesz idealnie skrojony garnitur, który będzie współgrał perfekcyjnie z suknią ślubną wybranki. Garnitur, jak i dodatki do niego, np. różnego rodzaju paski skórzane męskie na ślub muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dokładnie takie znajdziesz w sklepie Wedding Dream Shop! Odpowiednio dobrany garnitur i akcesoria sprawią, że Pan Młody będzie czuł się i wyglądał rewelacyjnie! Z garniturem ślubnym wspaniale komponuje się zarówno krawat, jak i mucha.

Paski skórzane męskie na ślub – wysokiej jakości galanteria w sklepie Wedding Dream Shop

Najpopularniejszymi kolorami pasków są czarny i brązowy. Paski skórzane męskie na ślub powinny być starannie wykonane oraz przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów. W ofercie Wedding Dream Shop znajdziesz m.in. czarny, klasyczny i wąski pasek, który idealnie sprawdzi się w tradycyjnych stylizacjach ślubnych. Paski skórzane męskie na ślub marki Betlewski są produkowane z jednego kawałka skóry naturalnej w Polsce. Został wyposażony w 6 owalnych dziurek, które rozstawione są co 2,5 cm, umożliwiając przy tym, regulację obwodu do 12,5 cm. Skóra licowa, z której wyprodukowano ten pasek, jest materiałem charakteryzującym się wysoką trwałością i wytrzymałością.

Na jaki kolor garnituru się zdecydować? Sprawdź już dziś!

Kolor garnituru jest uwarunkowany przede wszystkim upodobaniami Pary Młodej, jak i wystrojem całego wesela. Najpopularniejszymi wyborami są zdecydowanie odcienie granatu lub grafitu. Te kolory w idealny sposób podkreślają męskie rysy, a do tego są niezwykle eleganckie i nowoczesne. Wszystkie garnitury i akcesoria dostępne w Wedding Dream Shop wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Kroje ubrań są tak dopracowane, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Sprawdź już dziś!