Stwórz swój własny plac zabaw dla malucha!

author
1 minute, 40 seconds Read

Marzysz o tym, aby stworzyć swojemu dziecku najlepsze i zarazem bezpieczne miejsce do zabawy? Sprawdź ofertę producenta Tribecco! To lider w produkcji i sprzedaży elementów placu zabaw. Wyposażenie placów zabaw może przyprawić Cię o zawrót głowy! Na stronie producenta znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji dla twojego malucha. 

Co oferuje Tribecco?

Producent z trzydziestoletnim doświadczeniem może pochwalić się ponad dziesięcioma tysiącami zamówień. Z zamiłowaniem tworzy bezpieczne i wysokiej jakości akcesoria, zabawki i wyposażenie placów zabaw. Ponad siedemdziesięciu pracowników czuwa nad tym, aby każdy etap procesu produkcji przebiegał zgodnie z przyjętymi standardami. Co więcej, pracownicy są na bieżąco z aktualnymi i modnymi rozwiązaniami dla dzieci, dlatego tak szybko na ich stronie pojawiają się nowości, które maluchy kochają od pierwszego wejrzenia. Jeżeli masz duży ogród i myślisz o stworzeniu bezpiecznej i zarazem rozrywkowej strefa dla malucha, zobacz co przygotowała producent Tribecco. W ofercie znajdziesz karuzele krzyżowe, karuzele okrągłe, karuzele tarczowe, pająki, huśtawki bocianie gniazdo, huśtawki ważki, huśtawki pojedyncze, bujaki ogrodowe i wiele więcej. 

Jak zaaranżować plac zabaw?

Wyposażenie placu zabaw polega na wybraniu odpowiednich huśtawek i zabawek oraz na ich optymalnym rozmieszczeniu. Co oznacza termin odpowiednie huśtawki i zabawki? Odpowiednie, czyli właściwie dobrane do wieku dziecka oraz jego zdolności sensorycznych. Urządzenia mają za zadanie rozwijać zdolności poznawcze i fizyczne. Dziecko bawiąc się na urządzeniach i huśtawkach rozwija także swoją wyobraźnię, umacnia poczucie pewności siebie i odwagi. Zapewnij swojemu dziecku  aktywny czas na świeżym powietrzu zamiast zabawy na tablecie czy smartfonie. Warto dodać, że Tribecco, jako producent wyposażenia placów zabaw, zadbał o certyfikaty oraz niezbędne atesty. Dlatego możesz być spokojny! Twoje dziecko może się bawić w sposób bezpieczny na huśtawkach, karuzelach i bujakach.